Camper 770 LMT-D z kamerą BC 30

Dostępność: TAK - Kraków, ul. Krowoderska 65A
Dostawa w: 24 godziny
Cena: 2 249,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

Raty PayU
2249.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01768-03

Opis

Zaawansowane funkcje nawigacyjne dla entuzjastów biwakowania

 • Wyznaczanie tras dla kamperów1 oraz ostrzeżenia pomagają w prowadzeniu kampera
 • Obejmuje dostęp do bezpłatnej usługi cyfrowych komunikatów drogowych w systemie DAB oraz darmowych usług na żywo2, takich jak LiveTrack, podstawowych informacji o pogodzie i innych danych za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link
 • Funkcje zestawu głośnomówiącego obejmują połączenia Bluetooth®3, inteligentne powiadomienia4 oraz nawigację sterowaną głosem
 • Dane dotyczące kempingów dla samochodów kempingowych z możliwością filtrowania dostarczane przez ACSI™, NKC™ i MotorHomeFacts™
 • Wbudowany moduł Wi-Fi® zapewnia łatwy dostęp do map i aktualizacji bez korzystania z komputera

Camper 770LMT-D to zaawansowane urządzenie nawigacyjne dla amatorów podróży samochodami kempingowymi. Pozwala ono cieszyć się swobodą, jaką dają bezkresne drogi oraz korzystać z funkcji zapewniających przydatne wskazówki. Camper 770LMT-D to duże, czytelne urządzenie nawigacyjne GPS z pozbawionym ramki ekranem dotykowym o przekątnej 6,95” idealnie nadającym się do kampera lub samochodu. Zapewnia ono ostrzeżenia drogowe oraz trasy dostosowane1 według wielkości i masy kampera lub przyczepy kempingowej. Dostarcza ono również danych dotyczące kempingów dla samochodów kempingowych z wiodących źródeł, takich jak ACSI™, NKC™ i MHF™. Filtruj kempingi i postoje według preferowanych udogodnień, takich jak przyłącza elektryczne, prysznice czy dostęp do Internetu. Urządzenie wyposażono również w funkcję łatwego kształtowania trasy oraz dostępu do informacji o profilach wzniesień oraz milionach popularnych miejscach do odwiedzenia i odkrycia dzięki współpracy z portalami TripAdvisor® i Foursquare®.

Korzystaj z zaawansowanego wyznaczania tras dla kamperów

Wystarczy wprowadzić dane techniczne kampera, a urządzenie Camper 660LMT-D wykorzysta jego profil1 w celu znalezienia najlepszej trasy. Trasa zostanie wyznaczona na podstawie wysokości, masy, długości i szerokości pojazdu.

Camper 770

Usługi Live dla urządzenia Drive

W celu uzyskania dostępu do usług w czasie rzeczywistym, takich jak prognozy pogody lub aktualne informacje o parkingach podczas zbliżania się do miejsca docelowego, pobierz aplikację Smartphone Link2, która pozwala połączyć urządzenie nawigacyjne Camper 770LMT-D ze zgodnym smartfonem. Pozwala to również na korzystanie z funkcji LiveTrack2, która umożliwia udostępnianie pozycji znajomym, by mogli śledzić Twoją podróż.

Bezpłatna usługa cyfrowych komunikatów drogowych w systemie DAB

Dzięki dołączonemu przewodowi zasilającemu i odbiornikowi komunikatów drogowych urządzenie Camper 770 LMT-D może dostarczać bezpłatne cyfrowe komunikaty drogowe³ przez cały okres jego eksploatacji. Nie musisz parować urządzenia ze smartfonem. Rozwiązanie jest gotowe do użycia zaraz rozpakowaniu urządzenia! Podłącz urządzenie nawigacyjne do gniazda zasilania w pojeździe, aby odbierać przydatne informacje o ruchu drogowym i cieszyć się podróżą.

Korzystaj z funkcji głośnomówiących

Po zsynchronizowaniu smartfonu z technologią Bluetooth z urządzeniem Camper 770LMT-D otrzymujesz dostęp do doskonałych funkcji zapewniających łączność bez odrywania rąk od kierownicy³. Możesz wykonywać połączenia za pomocą zestawu głośnomówiącego i odbierać powiadomienia z telefonu na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego4. Oznacza to, że nie musisz sięgać po telefon, aby zobaczyć, kto dzwoni lub przeczytać wiadomość tekstową bądź powiadomienie z kalendarza. Urządzenie jest również wyposażone w bardzo wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Powiedz „polecenie głosowe”, a następnie wydaj polecenie urządzeniu nawigacyjnemu bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Korzystaj z przydanych ostrzeżeń dotyczących trasy

Urządzenie Camper 770LMT-D jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które obejmują także ograniczenia dotyczące kamperów, takie jak wysokość mostów, ograniczenia masy pojazdu i powiązane informacje dotyczące większości głównych dróg i autostrad. Te przydatne ostrzeżenia możesz usłyszeć i zobaczyć, co ułatwi przygotowanie się na stawienie czoła wzniesieniom, spadkom i innym sytuacjom.

Urządzenie nawigacyjne Camper 770LMT-D zostało wyposażone w przydatne narzędzie mapy, które pozwala wyświetlać informacje o zbliżających się na trasie wzniesieniach na ekranie nawigacyjnym. Można nawet dotknąć tych informacji, aby powiększyć widok profilu wzniesienia i wyświetlić bardziej szczegółowe dane. Pomoże to przygotować się na strome nachylenia, które mogą pojawić się na trasie.

Ostrzeżenia dla kierowcy: bądź świadomy swojego otoczenia

Aby zachęcać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i zwiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Camper 770LMT-D zapewnia kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach prędkości, przejazdach kolejowych oraz przejściach dla zwierząt. Ponadto urządzenie nawigacyjne przekazuje ostrzeżenia w przypadku jazdy pod prąd drogą jednokierunkową oraz o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymuj powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach lub fotoradaru5, a nawet ostrzeżenia o zmęczeniu6, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

Bez trudu odnajduj kempingi i postoje

Urządzenie Camper 770LMT-D zapewnia dostęp do danych dotyczących kempingów dla samochodów kempingowych dostarczanych przez ACSI™, NKC™ i MHF™. Filtruj/wyszukuj kempingi i postoje według preferowanych udogodnień, takich jak przyłącza elektryczne, prysznice czy dostęp do Internetu.

Camper 770 bazy

Podróż jest przyjemniejsza dzięki serwisom TripAdvisor i Foursquare

W przypadku braku znajomości jakiegoś obszaru dobrze jest mieć pomocnika, który wskaże właściwy kierunek. Właśnie z tego powodu oferujemy serwis TripAdvisor w urządzeniu nawigacyjnym Camper 770LMT-D. Wyświetlaj oceny punktów szczególnych związanych z podróżowaniem, takich popularne restauracje oraz atrakcje na trasie lub w pobliżu celu. Największy na świecie serwis poświęcony podróżom dostępny w kamperze pomaga kierowcom wyszukiwać miejsca postoju, dzięki którym cała podróż będzie częścią jej celu. Wyszukuj nowe atrakcje za pomocą wbudowanego narzędzia do planowania podróży, które urozmaica podróże poprzez sugerowanie interesujących miejsc na trasie. Dodatkowo fabrycznie załadowana baza danych punktów szczególnych z serwisu Foursquare zawiera informacje o milionach nowych i popularnych restauracji, sklepów, punktów usługowych i innych obiektów znajdujących się na trasie.

Wybierz łatwe kształtowanie tras

Jeśli chcesz jechać wzdłuż określonych ulic lub przez konkretne miasta, funkcja łatwego kształtowania trasy pozwoli Ci w prosty sposób zmodyfikować wyznaczoną drogę. Wystarczy dodać punkt widoczny na ekranie, a na wyświetlonym powiadomieniu pojawi się informacja, o ile czasu wydłuży się podróż.

Więcej informacji widocznych na pierwszy rzut oka

Urządzenie Camper 770LMT-D cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Urządzenie wyświetla informacje o ograniczeniach prędkości, aktualnej prędkości i szacowanym czasie przyjazdu. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, zawsze wiesz, co jest przed Tobą. Funkcja „Przed Tobą” dostarcza użytkownikowi nieprzerwany strumień informacji o różnych pobliskich miejscach — restauracjach, sklepach, szpitalach czy stacjach benzynowych — które wraz z mapą i wskazówkami są wyświetlane na obranej trasie.

Przyjazne wskazówki nawigacyjne z Garmin Real Directions

Nowy wymiar szczegółowych, mówionych wskazówek nawigacyjnych dzięki Garmin Real Directions. Łatwe do zrozumienia wskazówki dojazdu oprócz wymawiania nazw ulic wykorzystują charakterystyczne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną, dzięki czemu prowadzą niczym najlepszy przyjaciel siedzący na siedzeniu pasażera. Nie trzeba odwracać uwagi, aby odczytać oznaczenia na odległych znakach drogowych. Wystarczy posłuchać wskazówek funkcji Real Directions, np. „Skręć w na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną” lub „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”. Jazda według wskazówek nigdy nie była łatwiejsza.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Urządzenie nawigacyjne Camper 770LMT-D jest wyposażone w funkcję aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ta wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach. Natomiast widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu z zachowaniem szczegółów i kolorów. Funkcja Bird's Eye Junction View zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry.

Moduł Wi-Fi zapewnia zawsze aktualne informacje

Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi zawsze masz dostęp do aktualizacji urządzenia nawigacyjnego. Aby dokonać aktualizacji nie trzeba korzystać z komputera ani specjalnego oprogramowania. Gdy tylko dostępne będą nowe mapy lub aktualizacje oprogramowania i masz dostęp do domowej sieci Wi-Fi, która nie wymaga logowania za pośrednictwem przeglądarki, na ekranie głównym urządzenia wyświetlona zostanie odpowiednia informacja. Wystarczy podłączyć urządzenie do źródła zasilania, a podczas ładowania zostanie ono zaktualizowane za pośrednictwem Wi-Fi.

Połącz z zegarkiem Garmin

Urządzenie Camper 770LMT-D współpracuje ze wszystkimi zegarkami firmy Garmin zgodnymi z Connect IQ, takimi jak fēnix 5 (do nabycia osobno), wyświetlając ostrzeżenia dla kierowcy na nadgarstku, a dzięki kompasowi w zegarku z łatwością dotrzesz od samochodu do miejsca docelowego i z powrotem.

Zaufaj wysokiej jakości mapom

Jakość danych mapy decyduje o tym, czy znajdziesz drogę do celu, czy się zgubisz. Urządzenie Garmin korzystające z wysokiej jakości mapy HERE będzie dostarczać Ci informacji, których w danej chwili najbardziej potrzebujesz. Bez trudu dotrzesz swoim kamperem do interesujących miejsc.

Własności fizyczne i działanie:

 • Wymiary fizyczne: 17.3 x 9.9 x 1,9 cm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 15,2 × 8,9 cm; przekątna 6.95" (17,7 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 1024 × 600 piksele
 • Typ wyświetlacza: Kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem
 • Masa: 243g
 • Zasilanie: akumulator litowo-jonowy
 • Czas działania: do 1 godz.
 • Bardzo czuły odbiornik: Tak

Mapy i pamięć:

 • Fabrycznie załadowane mapy ulic: Tak
 • Zawiera dożywotnią aktualizację map: Tak
 • Gwarancja nüMaps: Tak
 • Wbudowana pamięć: wewnętrzny dysk SSD (~14GB)
 • Obsługa kart danych: karta microSD
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): Tak
 • Way pointy/ulubione/pozycje: 1000

Funkcje nawigacyjne:

 • Wymowa nazw ulic (np. "Skręć w ulicę Dębową za 200 m): Tak
 • Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych): Tak (j.polski wersja skrócona - możliwość wykorzystania 12 własnych haseł)
 • Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi: Tak
 • Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic): Tak
 • Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu): Tak
 • Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań): Tak
 • Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.): Tak
 • Technologia Bluetooth®: Tak
 • Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w Europie): Tak
 • Usługi– zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie): Tak

Dodatkowe:

 • Planowanie podróży: Tak
 • Dziennik podróży: tak
 • Nawigacja z użyciem punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™: Tak
 • Punkty szczególne Foursquare: Tak
 • Powiadomienia z telefonu: Tak

Cofanie bez obaw - kamera BC 30

W połączeniu ze zgodnym urządzeniem nawigacyjnym GPS bezprzewodowa kamera cofania BC 30 pomaga zauważyć pojazdy, pieszych, zwierzęta i inne trudne do zauważenia przeszkody znajdujące się za pojazdem. Jeśli kamera jest podłączona do świateł cofania, urządzenie nawigacyjne może automatycznie wyświetlać obraz z kamery za każdym razem, gdy zostanie wrzucony bieg wsteczny.kamer BC 30

BC 30 zapewnia dokładny podgląd sytuacji z tyłu pojazdu

 • Po włączeniu wstecznego biegu wyświetla widok z tyłu pojazdu
 • Wyświetla obraz na ekranie urządzenia nawigacyjnego GPS 
 • Po podłączeniu do stałego źródła zasilania umożliwia łatwe przełączanie między trybem kamery a trybem nawigacyjnym
 • Bezprzewodowo przesyła obraz na odległość do 13.5 m (uzależnione od warunków montażu)
 • Jest odporna na trudne warunki pogodowe
 • System umożliwia na korzystanie nawet z 4 kamer na raz (zestaw zawiera jedna kamerę)
 • Umożliwia integrację ze zgodnymi urządzeniami Garmin nüvi®, dēzl™, Camper

Dane techniczne BC30:

 • Pobór prądu (kamera + nadajnik): 150mA przy 12V
 • Zasilanie: 9-28 VDC 
 • Temperatura pracy kamery: -40 st. C ~ 85 st. C
 • Temperatura pracy nadajnika: -20 st. C ~ 70 st. C

Zawartość zestawu:

 • Garmin Camper 770 LMT-D z preinstalowanymi mapami City Navigator Europe (pełne mapy) + bezterminowa aktualizacja map i komunikatów drogowych
 • bezprzewodowa kamera cofania BC30 (nadajnik wraz z kompletem kabli)
 • kabel zasilający z gniazda zapalniczki
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika

 

1Funkcja może być niedostępna na niektórych obszarach. Podanie charakterystyki profilu kampera nie gwarantuje uwzględnienia tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków.
2Aby otrzymywać bieżące informacje, należy pobrać bezpłatną aplikację Smartphone Link. Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat z tytułu roamingu należy skontaktować się z operatorem. Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).
3Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).
4Aby otrzymywać powiadomienia z telefonu w urządzeniu nawigacyjnym, należy pobrać bezpłatną aplikację Smartphone Link. Zostanie pobrana opłata za transfer danych, jeśli ma ona zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem. Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).
5Funkcja ostrzegania o kamerach na światłach i fotoradarach nie jest dostępna na wszystkich obszarach.
6Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie nieprzerwanej jazdy bez dłuższych postojów na trasie.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl