DriveAssist 51 LMT-D

Dostępność: dostępny do 2 dni
Dostawa w: 48 godzin
Cena: 1 125,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

Raty PayU
1125.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01682-13

Opis

Zaawansowane urządzenie nawigacyjne z wbudowaną kamerą samochodową

 • Innowacyjne urządzenie nawigacyjne z 5-calowym wyświetlaczem i wbudowaną kamerą samochodową. 
 • Fabrycznie załadowane mapy całej Europy z bezterminową subskrypcją,
 • Zapewnia usługi działające w czasie rzeczywistym2, takie jak aktualne informacje o parkingach3 i pogodzie
 • Bezpłatna usługa komunikatów drogowych Garmin DIGITAL Traffic w systemie DAB – Najlepsze rozwiązania do unikania utrudnień drogowych firmy Garmin – dostępne zaraz po rozpakowaniu!
 • Zbliżając się do celu, możesz wyświetlić aktualne informacje o parkingach, w tym ceny i trendy dostępności publicznych miejsc parkingowych
 • Wbudowana kamera samochodowa z opcjonalnym dźwiękiem nieustannie rejestruje przejazd i automatycznie zapisuje pliki w przypadku kolizji. Moduł GPS zapisuje, gdzie i kiedy incydent miał miejsce

 
Korzystaj z wsparcia kamery podczas jazdy dzięki Garmin DriveAssist – urządzeniu nawigacyjnemu GPS z wbudowaną kamerą samochodową. Umożliwia ono korzystanie z funkcji telefonu, takich jak połączenia za pomocą zestawu głośnomówiącego Bluetooth®4 i usług dostępnych w czasie rzeczywistym a także otrzymywanie przez kierowcę ostrzeżeń wspomaganych pracą kamery. Cała trasa jest w urządzeniu Garmin. Ty po prostu jedź.

Wbudowana kamera samochodowa

Naoczny świadek dostępny zawsze w razie potrzeby – urządzenie Garmin DriveAssist posiada wbudowaną kamerę samochodową, która nieustannie rejestruje jazdę i opcjonalnie nagrywa dźwięk z kabiny samochodu. Jeśli dojdzie do kolizji, funkcja wykrywania zdarzeń (czujnik G) w urządzeniu zapisze pliki z nagraniem. Moduł GPS rejestruje dokładne informacje o miejscu i czasie zdarzenia. Dołączona, wymienna karta microSD™ umożliwia łatwe odtwarzanie nagrania bezpośrednio na urządzeniu. Możesz też użyć bezpłatnej aplikacji VIRB® i później obejrzeć nagranie na zgodnym smartfonie lub tablecie.

Usługi Live dla urządzenia Drive

Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas. Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, szukając miejsca parkingowego. Otrzymuj na urządzenie Garmin DriveSmart aktualne informacje o parkingach, prognozy pogody i wiele więcej. Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen oraz trendów dostępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach. Aplikacja Smartphone Link umożliwia również korzystanie z funkcji LiveTrack2, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, aby inni mogli śledzić ich położenie, gdy na przykład załatwiają sprawy na mieście lub są w długiej podróży.

Ostrzeżenia kierowcy wspomagane pracą kamery

Korzystaj z innowacyjnych funkcji Garmin DriveAssist, które pomogą Ci lepiej zorientować się w sytuacji na drodze. Stojąc w korku, alert „Jedź” powiadomi Cię, że pojazdy przed Tobą właśnie ruszyły. Ostrzeżenie o kolizji5 powiadamia o zbyt bliskiej odległości od pojazdu znajdującego się przed Tobą, a w przypadku zjechania z drogi lub na przeciwległy pas zostanie uruchomiona funkcja ostrzegania o opuszczeniu pasa5. Funkcja Garmin Real Vision™ zapewnia precyzyjne prowadzenie pod wskazany adres, nawet gdy trudno odczytać numer domu. Gdy będziesz dojeżdżać do wybranego adresu, urządzenie nawigacyjne przełączy się w widok kamery, a kierunek dalszej podróży zostanie wyraźnie wskazany strzałką.

Łączenie smartfonu z inteligentną siecią

Po zsynchronizowaniu smartfonu za pomocą Bluetooth z urządzeniem Garmin DriveAssist otrzymujesz dostęp do funkcji zapewniających łączność bez odrywania rąk od kierownicy. Możesz wykonywać połączenia za pomocą zestawu głośnomówiącego i odbierać spersonalizowane powiadomienia z telefonu6 na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Co oznacza, że nie musisz sięgać po telefon, aby zobaczyć, kto dzwoni lub przeczytać wiadomość tekstową czy powiadomienie z kalendarza.

Moduł Wi-Fi® zapewnia zawsze aktualne informacje

Wbudowany w urządzenie nawigacyjne Garmin DriveAssist moduł Wi-Fi zapewnia bieżące aktualizowanie map i oprogramowania. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, automatycznie otrzymasz powiadomienie ekranowe. Jest to wskazówka, aby podłączyć urządzenie do ładowania i pozwolić w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę.

Ostrzeżenia dla kierowcy: bądź świadomy swojego otoczenia

Aby zachęcać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i zwiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie GarminAssist zapewnia kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach prędkości, przejazdach kolejowych oraz przejściach dla zwierząt. Ponadto urządzenie nawigacyjne przekazuje ostrzeżenia w przypadku jazdy pod prąd drogą jednokierunkową oraz o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymuj powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach lub fotoradaru7, a nawet ostrzeżenia o zmęczeniu, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

Więcej funkcji nawigacyjnych w smartwatchu Garmin

Po sparowaniu tego urządzenia nawigacyjnego ze zgodnym smartwatchem Garmin (sprzedawanym osobno) możesz korzystać z funkcji nawigacyjnych bezpośrednio na nadgarstku, nawet gdy po zaparkowaniu pojazdu zmierzasz do celu na piechotę. Pomocne ostrzeżenia dla kierowcy są również dostępne na zegarku. Nie musisz się już przejmować pozostawianiem samochodu na zatłoczonym parkingu, smartwatch zapewnia wskazówki nawigacyjne prowadzące od zaparkowanego samochodu do celu podróży i z powrotem.

Powiadomienia o zdarzeniach

Ani Ty, ani Twoi bliscy nie musicie się już martwić, wiedząc, że w razie incydentu drogowego wskazane osoby zostaną niezwłocznie o tym powiadomione. Urządzenie wyśle wybranym przez Ciebie osobom automatyczną wiadomość tekstową4, chyba że ją wcześniej anulujesz na wyświetlonym ekranie. Taka wiadomość tekstowa zawiera mapę wskazującą miejsce, w którym doszło do zdarzenia

Nagraj swoją jazdę za pomocą Travelapse™

Wykorzystaj wbudowaną kamerę samochodową i nagraj wspaniały film ze swojej podróży. Funkcja Travelapse umożliwia rejestrację wspaniałych, malowniczych ujęć podczas jazdy, a dzięki bezpłatnej aplikacji VIRB możesz tworzyć z nich krótkie filmy na smartfonie. Następnie możesz łatwo udostępniać je w mediach społecznościowych i dzielić się wspomnieniami.

Lepsze podróże dzięki TripAdvisor®

Kiedy wybierasz się w nieznane, dobrze jest mieć pomocnika, który wskaże właściwy kierunek. Właśnie z tego powodu oferujemy serwis TripAdvisor w urządzeniu nawigacyjnym Garmin DriveAssist. Wyświetlaj oceny lokalizacji przydatnych podczas podróży, takich jak hotele, restauracje oraz atrakcje na trasie lub w pobliżu celu. Największy na świecie serwis poświęcony podróżom dostępny w samochodzie pomaga kierowcom wyszukiwać miejsca postoju, dzięki którym cała podróż będzie częścią jej celu. Wyszukuj nowe atrakcje za pomocą wbudowanego narzędzia do planowania podróży, które urozmaica podróże poprzez sugerowanie interesujących miejsc na trasie.

Przyjazne wskazówki nawigacyjne z Garmin Real Directions™

Nowy wymiar szczegółowych, głosowych wskazówek nawigacyjnych dzięki Garmin Real Directions. Łatwe do zrozumienia wskazówki dojazdu oprócz wymawiania nazw ulic wykorzystują charakterystyczne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną, dzięki czemu prowadzą niczym najlepszy przyjaciel siedzący na siedzeniu pasażera. Nie trzeba odwracać uwagi, aby odczytać oznaczenia na odległych znakach drogowych. Wystarczy posłuchać szczegółowych wskazówek np. „Skręć w lewo za stacją benzynową” lub „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”. Jazda według wskazówek nigdy nie była łatwiejsza.

Dodaj kamerę do urządzenia Drive

W celu uzyskania kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego urządzenie Garmin DriveAssist można sparować z bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście). Po podłączeniu kamery - podczas cofania można z łatwością widzieć pojazdy, pieszych oraz przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Garmin. 

Własności fizyczne:

 • Wymiary fizyczne: 14,0 × 8,4 × 2,1 cm (2,6 cm z kamerą)
 • Wymiary wyświetlacza:  11,1 × 6,3 cm; przekątna 5,0 cali (12,7 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 480 × 272 piksele
 • Typ wyświetlacza: Wielodotykowy, szklany, kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem
 • Masa: 191,4 g
 • zasilanie: akumulator litowo-jonowy
 • Czas działania: do 0,5h
 • Bardzo czuły odbiornik: TAK

Funkcje nawigacyjne, mapy:

 • Fabrycznie załadowane mapy ulic: TAK
 • Zawiera dożywotnią aktualizację map: TAK
 • gwarancja nüMaps: Tak
 • Wbudowana pamięć na mapy: wewnętrzny dysk SSD (~14GB)
 • Obsługa kart pamięci: Tak (microSD) w zestawie karta pamięci o pojemności min. 4 GB do kamery samochodowej; karta pamięci na dane mapy do nabycia osobno
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): TAK
 • Waypointy/ulubione/pozycje: 1000
 • Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m"): TAK
 • Sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych): TAK (j.polski wersja skrócona - możliwość wykorzystania 12 własnych haseł)
 • Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu): TAK
 • Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań): TAK
 • Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.): TAK
 • Technologia Bluetooth®: TAK
 • Komunikacja bezprzewodowo WiFi: TAK
 • Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic): TAK
 • Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg): TAK
 • Usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie): Tak

Dodatkowe funkcje użytkowe:

 • Planowanie podróży: TAK
 • Dziennik podróży: TAK
 • Powiadomienia z telefonu: TAK
 • Wbudowana kamera samochodowa: TAK
 • Ostrzeżenia dla kierowcy informujące o ostrych zakrętach, strefach wokół szkół, ostrzeżenia o kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle i innych miejscach: TAK
 • Wspomagane przez kamerę funkcje związane z systemem ostrzegania przed kolizją i o opuszczeniu pasa, alert „Jedź” i funkcja Garmin Real Vision™: TAK
 • Usługa rozpoznawania punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™: TAK
 • Punkty szczególne Foursquare: TAK

Zawartość zestawu:

 • Garmin DriveAssist 51LMT-D z preinstalowanymi mapami City Navigator Europe (pełne mapy) + bezterminowa aktualizacja map¹ i komunikatów drogowych² 
 • Karta microSD™ 4GB
 • kabel zasilający z gniazda zapalniczki
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika

 

1Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji map
2Aby otrzymywać bieżące informacje, należy pobrać bezpłatną aplikację Smartphone Link. Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat z tytułu roamingu należy skontaktować się z operatorem. Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).
3Dane o parkingach są dostępne dla większości centrów miast. Więcej informacji o zasięgu można znaleźć na stronie parkopedia.com.
4Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).
5Określone warunki mogą powodować nieprawidłowe działanie funkcji. Odwiedź stronę Garmin.com/warnings , aby uzyskać więcej informacji.
6Aby otrzymywać powiadomienia z telefonu w urządzeniu nawigacyjnym, należy pobrać bezpłatną aplikację Smartphone Link. Zostanie pobrana opłata za transfer danych, jeśli ma ona zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem. Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).
7Funkcja ostrzegania o fotoradarach na światłach nie jest dostępna na wszystkich obszarach.
Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie nieprzerwanej jazdy bez dłuższych postojów na trasie.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl