PL Topo 2019,2

Dostępność: TAK - Kraków, ul. Krowoderska 65A
Dostawa w: 24 godziny
Cena: 150,00 zł 150.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 3247-569A3

Opis

Topograficzna mapa Polski do odbiorników GPS Garmin.

Opakowanie produktu zawiera kartę microSD/SD 16 GB z zainstalowaną i gotową do użycia mapą Polski "PL Topo" oraz gotową do użycia dodatkową gratisową mapą Europy  "EU TOPO". 

Mapa PL Topo 2019.2 zawiera między innymi dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI. Produkt przeznaczony jest do turystycznych i rowerowych odbiorników GPS Garmin, z możliwością wykorzystania (z pewnymi ograniczeniami) także na zgodnych urządzeniach do nawigacji drogowej. Posiada autorouting (automatyczne wyznaczanie tras) zarówno w trybie pieszego, rowerzysty jak i samochodu.

Licencja mapy jest przypisana do karty pamięci, dzięki czemu z mapy można korzystać na różnych odbiornikach (wystarczy jedynie przełożyć kartę na inne urządzenie). Zawartość mapy można przeglądać na komputerze PC/Mac w programie BaseCamp (program dostępny do pobrania ze strony Garmina). BaseCamp może odczytywać treść mapy zarówno z podłączonego do komputera odbiornika GPS, jak również z czytnika kart pamięci. 

W cenie zakupu "PL Topo" znajduje się darmowa roczna aktualizacja tej mapy. Ponadto użytkownik otrzymuje także dostęp do rocznej aktualizacji bonusowej mapy "EU Topo" - przyszłe aktualizacje dostępne będą do pobrania poprzez stronę mapy "PL Topo", po zarejestrowaniu posiadanej licencji. Po upływie roku w momencie wygaśnięcia prawa do pobierania darmowych aktualizacji, użytkownik może albo korzystać z map w ostatnio pobranej przez siebie wersji, lub też może wykupić aktualizacje na kolejny rok. Koszt wykupienia takiej aktualizacji wynosi 68 PLN.

PL Topo 2019.2 - główne cechy:

  • blisko 38 milionów Polaków w zasięgu
  • prawie 730 tys. kilometrów dróg
  • ponad 915 szczegółowych planów miast
  • ponad 6,3 tys. szczegółowych planów miejscowości
  • Ponad 6,8 miliona punktów adresowych (w tym ponad 1,7 miliona budynków 2D)
  • ponad 83 tys. km szlaków turystycznych
  • ponad 41 tys. km szlaków rowerowych
  • 2556 km ścieżek rowerowych

 

przykładowe ekrany z odbiornika Oregon 600

PL Topo

PL Topo

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl