kamera cofania Garmin BC 35

Dostępność: TAK - Kraków, ul. Krowoderska 65A
Dostawa w: 24 godziny
Cena: 649,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

Raty PayU
649.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01991-00

Opis

Dokładny podgląd sytuacji z tyłu pojazdu

  • pole widzenia o kącie 160°; pokazuje, co jest z tyłu
  • Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia przesyłanie widoku z kamery BC 35 na żywo bezpośrednio na wyświetlacz zgodnego¹ urządzenia nawigacyjnego GPS
  • Bezprzewodowe przesyłanie nagrań z kamery na odległość do 13,72 m (45 stóp) — zasięg może być różny i zależy od sposobu instalacji
  • Po podłączeniu do stałego źródła zasilania umożliwia łatwe przełączanie w razie potrzeby między trybem kamery a trybem nawigacyjnym
  • Odporność na trudne warunki pogodowe²

Dobrej jakości kamera cofania, taka jak Garmin BC 35, może znacznie poprawić kierowcom widoczność do tyłu, a dzięki temu pomaga zminimalizować ryzyko wypadków związanych z „martwą strefą” podczas cofania. 

Cofanie bez obaw

W połączeniu ze zgodnym urządzeniem nawigacyjnym GPS bezprzewodowa kamera cofania BC 35 działa jak wielofunkcyjna kamera z obsługą sieci Wi-Fi, pomagając zauważyć pojazdy, pieszych, zwierzęta i inne trudne do zauważenia przeszkody znajdujące się za pojazdem.

Jeśli kamera jest podłączona do świateł cofania, zgodne urządzenie nawigacyjne Garmin może automatycznie wyświetlać obraz z kamery za każdym razem, gdy zostanie wrzucony bieg wsteczny — po zmianie biegu na inny następuje automatyczne przełączenie w tryb nawigacji. Inną opcją jest podłączenie systemu do stałego źródła zasilania, co umożliwia przełączanie pomiędzy trybem nawigacji a trybem kamery cofania za pomocą przycisku.

Wyświetlane na ekranie linie nawigacji można dostosowywać do wymiarów pojazdu, co ułatwia kierowcom wyświetlenie wskaźników dotyczących odległości, którą należy pokonać na wstecznym biegu. W jednym systemie można zainstalować maksymalnie 4 kamery, które zapewnią szeroki kąt widzenia po włączeniu wstecznego biegu.

Dzięki wytrzymałej konstrukcji model BC 35 jest w stanie znieść najgorszą pogodę. Firma Garmin doradza przeprowadzenie profesjonalnej instalacji kamery BC 35 przez sprzedawcę. Niemniej jednak można ją wykonać samodzielnie. Kamerę trzeba zamontować z tyłu pojazdu i podłączyć do źródła zasilania, np. do świateł tylnych.

Zestaw zawiera kompletny zestaw montażowy :

  • kamerę bezprzewodowa Garmin BC 35 z z kompletem kabli, nadajnikiem, instrukcją montażu oraz obsługi

¹ Urządzenie nawigacyjne sprzedawane oddzielnie (zgodne urządzenia: Dezl 780, DezlCam 785, Overlander, Camper 785)
² Klasa wodoszczelności: IPX7

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl