Garmin Approach Z10 – dalmierz laserowy dla golfistów

Dostępność: dostępny na zamówienie
Dostawa w: 4 dni
Cena: 1 289,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

Raty PayU
1289.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-04328-00

Opis

Garmin Approach Z10 to kompaktowy dalmierz laserowy stworzony z myślą o golfistach, którzy oczekują szybkiego i precyzyjnego pomiaru odległości oraz pełnej integracji z ekosystemem Garmin. Urządzenie mierzy odległość do chorągiewki z dokładnością do ±1 jarda, oferuje 6-krotne powiększenie i zasięg pomiaru chorągiewki do 320 metrów (350 jardów), ułatwiając podejmowanie trafnych decyzji na każdym dołku.
Approach Z10 waży zaledwie 178 g, jest odporny na zachlapania (IPX4) i zasilany wymienną baterią CR2 zapewniającą nawet rok pracy. To idealny wybór dla golfistów korzystających z urządzeń Garmin i poszukujących lekkiego, dokładnego oraz intuicyjnego dalmierza laserowego do codziennej gry i rozgrywek turniejowych.

Garmin Approach Z10 najważniejsze funkcje:

  • Precyzyjny pomiar odległości – szybki i dokładny pomiar do chorągiewki z uwzględnieniem różnic wysokości dzięki funkcji PlaysLike Distance.
  • Integracja z ekosystemem Garmin – synchronizacja z kompatybilnym smartwatchem, urządzeniem Garmin lub aplikacją Garmin Golf oraz wyświetlanie łuku zasięgu uderzenia.
  • Lepsze planowanie gry – podgląd odległości do przedniej i tylnej części greena bezpośrednio w wizjerze ułatwia wybór odpowiedniego kija i strategii.
  • Wygoda na polu golfowym – wbudowany magnetyczny uchwyt pozwala szybko przymocować dalmierz do meleksa i mieć go zawsze pod ręką.
  • Gotowy do rozgrywek turniejowych – dedykowany tryb turniejowy z zewnętrznym wskaźnikiem zgodności z zasadami gry.
  • Łatwe odnalezienie urządzenia – funkcja „Znajdź moje urządzenie Garmin” w aplikacji Garmin Golf pomaga zlokalizować dalmierz w razie zgubienia.

 Dane techniczne

  • Typ urządzenia: laserowy dalmierz golfowy
  • Wymiary: 105 × 78 × 43 mm
  • Waga: 178 g
  • Powiększenie: 6×
  • Zasięg pomiaru do chorągiewki: do 350 jardów (320 m)
  • Maksymalny zasięg pomiaru do obiektów refleksyjnych: 8–1200 jardów (6–1097 m)
  • Dokładność pomiaru: ±1 jard (±0,91 m)
  • Klasa lasera: Klasa 1
  • Wyświetlacz: PDLC (czarne znaki)
  • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth®
  • Kompatybilność: aplikacja Garmin Golf™, kompatybilne smartwatche i urządzenia Garmin
  • Klasa wodoszczelności: IPX4
  • Zasilanie: wymienna bateria litowa CR2
  • Czas pracy baterii: do 1 roku (w zależności od intensywności użytkowania)
  • Temperatura pracy: od -10°C do 50°C

Funkcje golfowe

  • Odległość chorągiewki do początku i końca greenu: Tak (po podłączeniu do kompatybilnego urządzenia lub aplikacji)
  • Dystans PlaysLike: Tak
  • Parowanie z aplikacją Garmin Golf: Tak
  • Oficjalny turniej: Tak (przy odpowiednim ustawieniu)
  • Wskaźnik trybu turniejowego: Tak
  • Znajdowanie flagi: Tak (potwierdzenie wizualne i informacja zwrotna wibracjami)
  • Laserowy łuk zasięgu: Tak (w przypadku podłączonych kompatybilnych urządzeń Garmin, aplikacji)

Zawartość zestawu:

  • Garmin Approach Z10
  • etui z karabińczykiem
  • bateria CR2
  • dokumentacja użytkownika

 

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl