Regulamin sklepu

Właścicielem sklepu internetowego www.gps-y.pl jest firma:
FHU MEGAN Tomasz Kiełtyka, ul. Krowoderska 65A, 31-158 Kraków.
Numer Identyfikacji Podatkowe: 637-100-39-29.
Nr konta: PKO BP 30144011270000000003137767

Sklep detaliczny oraz adres do korespondencji:
FHU Megan, sklep GPS-y.pl
ul. Krowoderska 65A
31-158 Kraków

Zamówienia są przyjmowane:
- poprzez wypełnienie formularza w sklepie www.gps-y.pl
- telefonicznie: 12 623-08-30, GSM 609 477477 
- pocztą internetową: geo@gps-y.pl
Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT
Zastrzegamy sobie prawo weryfikacji złożonego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do jego rzetelności. Zawartość sklepu internetowego www.gps-y.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru. 

Termin realizacji zamówienia: Towar znajdujący się na magazynie sklepu detalicznego (Kraków ul. Krowoderska 65A) wysyłamy w tym samym dniu (zamówienia przesłane do godziny 15:00, od poniedziałku do piątku)
Zamówienia nietypowe: od 2 do 5 dni roboczych. W przypadku jakichkolwiek opóźnień w realizacji zamówienia Klient zostanie niezwłocznie poinformowany poczta internetową lub telefonicznie. 

Formy płatności za towar: 
- za pobraniem (zapłata za towar następuje w chwili odbioru towaru od Dostawcy) 
- przelew tradycyjny - zapłata za towar następuje poprzez przelew na nasz rachunek bankowy: 
30144011270000000003137767 prowadzony przez PKO BP. Wysyłka jest realizowana po zaksięgowaniu wpłaty na wymienionym rachunku.
- gotówką lub kartą płatniczą (odbiór w sklepie ul. Krowoderska 65A, Kraków)
- płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,

- zakup na raty  system "Raty PayU" - RRSO: 22,36%, pełna informacja RRSO oraz przykład reprezentatywny dla Rat PayU jest dostępna na stronie danego produktu.

Koszty dostawy
(uzależniony wybranej formy płatności) / Dostawca : 
- 15 PLN przesyłka kurierska (przelew tradycyjny, przelew on-line / płatność kartą) / DPD 
- 25 PLN przesyłka kurierska za pobraniem / DPD 
- 9 PLN dostawa do Paczkomatu (przelew tradycyjny, przelew on-line / płatność kartą) / Inpost 
Zamówienie powyżej 399 PLN są realizowane na koszt FHU Megan (przy płatności poprzez: przelew tradycyjny, przelew on-line / płatność kartą)

Gwarancja
- wszystkie produkty oferowane przez serwis www.gps-y.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych. 
- wszystkie produkty dostępne w sprzedaży są objęte 24 miesięczną gwarancją.
- produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Podstawą gwarancji jest posiadanie dowodu zakupu produktów (faktura VAT, paragon fiskalny lub inny wiarygodny dowód zawarcia umowy sprzedaży, np. wyciąg z rachunku bankowego, dokument WZ”).  

Zwroty zakupionego towaru
Zgonie z ustawą ( ustawa z dnia 30 maja 2014 r. /Dz. U. 2014 poz.827) o prawach konsumenta mają Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż Dostawca i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. W przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności wielu rzeczy, które dostarczane są osobno termin odstąpienia od umowy wygasa po upływnie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż Dostawca i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy. W przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w częściach, termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (adres korespondencyjny oraz zwrot towarów: FHU Megan, ul.Krowoderska 65A, 31-158 Kraków, tel. 126230830, e-mail: geo@gps-y.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy , dostępnego na stronie internetowej Sklepu, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Koszt odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z odstąpieniem od umowy ponosi Kupujący. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwrotowi nie podlegają towary, które są uszkodzone mechanicznie, nagrania video i audio, oprogramowanie komputerowe zapisane na nośnikach jeśli zostało naruszone oryginalne opakowanie produktu oraz towary dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, które po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych. 

Polityka prywatności
Szanujemy prawo internatów do ochrony prywatności. Zbieranie i przetwarzanie danych odbywa się zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami) - dane osobowe przetwarzane są tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia. Wszelkie informacje na temat użytkowników, którzy wysłali zapytanie ofertowe i/lub wypełnili formularze dostępne na stronie sklepu www.gps-y.pl są przechowywane w sposób wykluczający ich wykorzystanie przez osoby trzecie. Administratorem danych osobowych jest FHU Megan Tomasz Kiełtyka, ul. Krowoderska 65A, 31-158 Kraków, geo@gps-y.pl 

Podczas korzystania przez Użytkownika ze Sklepu Internetowego www.gps-y.pl pozyskiwane są informacje o użytkownikach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje. Dane podane w formularzu są przetwarzane tylko i wyłącznie w celach wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego o towarze (imię nazwisko, adres e-mail), realizacji złożonego zamówienia (imię, nazwisko, adres dostawy, telefon kontaktowy). Informacje o adresie dostawy, kontaktowym numerze telefonu oraz adresie e-mail udostępniane są (zgodnie z wybraną formą płatności/dostawy w formularzu zamówienia) operatorom obsługującym płatności elektroniczne oraz podmiotom realizującym dostawy zamówionych towarów. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również prawo do modyfikacji, lub żądania usunięcia danych, których przetwarzanie nie jest już niezbędne do realizowania celów, dla których zostały zebrane.

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń
Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między właścicielem i operatorem sklepu gps-y.pl a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Szczegóły dotyczące sposobów oraz dostępu do pozasądowych form rozstrzygania sporów znajdują się pod adresem: http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php 
Pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/ dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR)

Odbiór zużytego sprzętu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl