inReach SE+

Dostępność: dostępny na zamówienie
Dostawa w: W sprawie terminu realizacji prosimy o kontakt
Cena: 2 049,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

Raty PayU
2049.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01735-00

Opis

Odbiornik GPS z komunikatorem satelitarnym 

 • Wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych poza zasięgiem sieci komórkowej poprzez globalną sieć satelitarną Iridium
 • Nadawanie interaktywnych alertów SOS do GEOS — całodobowego centrum monitorującego i poszukiwawczo-ratowniczego
 • Rejestrowanie i udostępnianie swojej pozycji rodzinie i znajomym
 • Parowanie z urządzeniami mobilnymi1 za pomocą bezpłatnej aplikacji Earthmate w celu uzyskania dostępu do map do pobrania2, kolorowych zdjęć lotniczych i innych elementów

Nawet podczas podróży w odległe miejsca nigdy nie będziesz poza zasięgiem, jeśli masz ze sobą urządzenie inReach SE+ lub inReach Explorer+. Te podręczne komunikatory satelitarne są przeznaczone dla entuzjastów aktywnego wypoczynku, którzy chcą podróżować dalej i doświadczać więcej, dbając przy tym o spokój ducha najbliższych. Zarówno podczas wypraw w odludne tereny, jak i w czasie zagranicznych eskapad urządzenie inReach zapewnia łączność, udostępnianie pozycji, nawigację oraz najważniejsze funkcje SOS wszystkim, którzy lubią uciec od zgiełku — na lądzie, na wodzie i w przestworzach.

Odkrywanie wszystkich zakątków świata. Komunikacja z dowolnego miejsca.

Dzięki w pełni globalnemu zasięgowi sieci satelitarnej Iridium to przenośne urządzenie umożliwia wymianę wiadomości tekstowych z dowolnym telefonem komórkowym lub adresem e-mail z każdego miejsca, a jednocześnie używanie funkcji GPS do rejestrowania i udostępniania przebiegu podróży. Ponadto można publikować wpisy w serwisach społecznościowych lub korzystać z komunikacji pomiędzy urządzeniami inReach w terenie.

W sytuacji zagrożenia można użyć urządzenia inReach do nadania sygnału SOS do całodobowego centrum poszukiwawczo-ratowniczego, odbierania i wysyłania wiadomości tekstowych o rodzaju wypadku i otrzymania profesjonalnych porad oraz potwierdzenia, gdy pomoc będzie już w drodze.

W trakcie zagranicznej podróży trzeba pamiętać o wielu rzeczach, aby stała się ona wspaniałą przygodą. Zyskasz spokój podczas podróży, mając świadomość, że cały czas masz łączność i możesz porozmawiać z rodziną i znajomymi lub wezwać pomoc, wiedząc dokładnie, jakie wiążą się z tym koszty — dzięki planom usług inReach. Bądź zawsze w kontakcie i zadbaj o bezpieczeństwo podczas odkrywania nieznanych terenów. 

Jesteś poza zasięgiem sieci komórkowej? To nie problem.

Urządzenia inReach SE+ oferuje wszystkie narzędzia niezbędne do zachowania stałego kontaktu. Nie musisz się martwić, że znajdujesz się poza zasięgiem sieci komórkowej - co zdarza się często w strefach przygranicznych lub na obszarach całkowicie pozbawionych zasięgu. Komunikator inReach działa zawsze i wszędzie - nigdy nie będziesz poza zasięgiem.

Kto odpowie na Twój sygnał SOS? Firma GEOS.

GEOS jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do reagowania na sytuacje kryzysowe. Obsługiwali akcje ratunkowe w ponad 140 państwach, ratując życie wielu ludzi. GEOS jest w pogotowiu 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, aby reagować na sygnały SOS, śledzić urządzenie i powiadamiać odpowiednie kontakty oraz służby ratunkowe w określonej okolicy. Gdy pomoc jest już w drodze, GEOS kontaktuje się poprzez wiadomości tekstowe, zapewniając nowe i ważne informacje aż do zakończenia akcji ratunkowej. 

Rejestrowanie i udostępnianie położenia

Włącz funkcję rejestrowania w komunikatorze inReach SE+ i pozwól rodzinie oraz znajomym śledzić trasę Twojej wyprawy na komputerach lub urządzeniach mobilnych poprzez internetowy portal MapShare®. Urządzenie inReach będzie przesyłać punkty we wcześniej ustalonych odstępach czasu, aby osoby śledzące wiedziały, gdzie się znajdujesz. Możesz również zachęcić rodzinę i znajomych, aby za pomocą MapShare wysłali sygnał do Twojego urządzenia inReach, co umożliwi im obserwowanie Twojej pozycji GPS i przebiegu trasy oraz wysyłanie wiadomości podczas podróży. Ponadto możesz umieścić swoją stronę MapShare na blogu, stronie internetowej lub w serwisie społecznościowym.

Parowanie z urządzeniem mobilnym

W celu zwiększenia wygody i zapewnienia większych możliwości bezpłatna aplikacja Earthmate  synchronizuje urządzenie podręczne inReach poprzez Bluetooth® ze zgodnym urządzeniem Apple® lub Android™1, co umożliwia dostęp do nieograniczonej liczby map i zdjęć lotniczych. Dodatkowo aplikacja Earthmate pozwala wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia inReach w sparowanym urządzeniu mobilnym. Aby łatwiej wysyłać wiadomości, możesz również zsynchronizować urządzenie inReach z listą kontaktów w telefonie, co umożliwi kontakt z nimi z dowolnego miejsca, i to bez naciskania wielu przycisków.

Zobacz prognozę pogody w każdym miejscu

Opcjonalna usługa prognozy pogody inReach dostarcza szczegółowe dane bezpośrednio do urządzenia inReach, zgodnego smartfonu lub tabletu sparowanego z aplikacją Earthmate, więc będziesz wiedzieć, jakich warunków możesz się spodziewać na trasie. Oferujemy następujące pakiety pogodowe: podstawowy, rozbudowany i morski. Możesz poprosić o prognozę pogody dla aktualnej pozycji, dla dowolnego innego punktu na trasie lub dla celu podróży.

Niedrogie, elastyczne plany usług satelitarnych

Aby mieć dostęp do sieci Iridium i łączność z urządzeniem inReach SE+ potrzebna jest aktywna subskrypcja usług satelitarnych. W zależności od poziomu korzystania z usług do wyboru jest pakiet z roczną umową lub elastyczny miesięczny plan usług.

Nieograniczona przestrzeń dyskowa i funkcja planowania podróży w pakiecie

Z każdym urządzeniem inReach zapewniamy bezpłatny dostęp do portalu służącego do planowania podróży z wyznaczaniem tras i punktów, tworzenia zapamiętanych wiadomości i gotowych wiadomości, synchronizowania i zarządzania ustawieniami urządzenia, aktualizacji oprogramowania sprzętowego, pobierania dodatkowych map TOPO, tworzenia łączy do kont w serwisach społecznościowych, przechowywania wszystkich danych śledzenia pozycji i do wielu innych funkcji.

Stworzone z myślą o trudnych warunkach podczas wypraw

Solidne, trwałe, odporne na uderzenia i wodoodporne (klasa IPX7) urządzenia podręczne inReach SE+ zostały opracowane, aby motywować do działania — niezależnie od pogody. Oba urządzenia standardowo wyposażono w wewnętrzny akumulator litowy, który gwarantuje długi czas działania urządzenia w każdym trybie pracy. Akumulator można ładować za pomocą standardowego kabla zasilania micro-USB lub opcjonalnej ładowarki samochodowej 12 V.

Własności fizyczne i działanie:

 • Wymiary fizyczne: 6,8 × 16,4 × 3,8 cm z przyciskami i zabezpieczonym guzikiem SOS
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 3,5 × 4,7 cm; przekątna 2,31 cala (5,9 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. : 200 × 265 pikseli
 • Typ wyświetlacza: Kolorowy, trans-reflektywny ekran TFT
 • Masa: 213.0 g
 • Zasilanie: Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy
 • Czas działania: Do 100 godzin w domyślnym 10-minutowym trybie śledzenie; do 75 godzin w 10-minutowym trybie śledzenia z rejestrowaniem co 1 sek.; do 30 dni w trybie energooszczędnym z 30-minutowym interwałem; do 3 lat w trybie gotowości
 • Klasa wodoszczelności: IPX7
 • Bardzo czuły odbiornik: Tak
 • Interfejs: USB
 • Aparat: Nie
 • Wysokościomierz barometryczny: Nie
 • Elektroniczny kompas: Nie (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)

Mapy i pamięć

 • Fabrycznie załadowane mapy: Nie
 • Wbudowana pamięć: 2 GB
 • Obsługa kart danych: Nie
 • Waypointy/ulubione/pozycje: 500
 • Trasy: 20

Dodatkowe:

 • Zgodność z Bluetooth: Tak
 • Nadawanie interaktywnych sygnałów SOS do całodobowego centrum poszukiwawczo-ratowniczego: Tak
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na telefony komórkowe i adresy e-mail: Tak
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych użytkowników inReach, wymiana danych o pozycji: Tak
 • Rejestrowanie i udostępnianie pozycji znajomym i rodzinie przez internetowy portal MapShare®: Tak
 • Prognozy pogody dla aktualnej pozycji i zaplanowanych celów podróży: Tak
 • Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości tekstowych: Tak
 • Wysyłanie punktów do portalu MapShare podczas podróży: Tak
 • Wysyłanie wybranej trasy do portalu MapShare do śledzenia przez znajomych i rodzinę: Tak

Pakiet standardowy zawiera: 

 • inReach SE+
 • przewód USB
 • zaczep z karabińczykiem
 • dokumentacja

 

1Odwiedź stronę Garmin.com/inreachfaq aby sprawdzić zgodność
2Fabrycznie załadowane mapy DeLorme TOPO nie są zgodne z innymi urządzeniami Garmin. Inne mapy Garmin nie są zgodne z tym urządzeniem.

Produkty powiązane / Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl