Garmin epix™ (2 generacja)
epix™ (2 generacja)
Garmin Epix 2 generacja2

Epix to nowy smartwatch do monitorowania aktywności klasy premium z imponującym wyświetlaczem AMOLED. Dostępny w wersji standardowej oraz Sapphire Edition (szafirowe szkiełko oraz tytanowy bezel). Wytrzymały akumulator wystarcza nawet na 16 dni pracy.
Korzystaj z inteligentnych funkcji, płatności zbliżeniowych Garmin Pay™ 1 i możliwości przechowywania muzyki. Poznaj lepiej swoje ciało dzięki funkcjom monitorowania zdrowia i samopoczucia 24/7, takim jak m. in. pulsoksymetr 2 , pomiar tętna 3 czy oddechu. Trenuj tak, jak chcesz, dzięki ponad 30-stu wbudowanym aplikacjom sportowym i poprawiaj swoje wyniki dzięki pomiarom wydajności i planom treningowym Garmin Coach. Przed wyprawą pobierz mapy TopoActive za pośrednictwem Wi-Fi lub skorzystaj z fabrycznie zainstalowanych wersji w zegarkach Sapphire Edition.

Porównanie serii Garmin epix™ (2 generacja)

  Epix, cena
Model podstawowy:
epix szafir, cena
Sapphire Edition

szkiełko

Corning® Gorilla® Glass DX szafirowe
Wymiary wyświetlacza, rozdzielczość

1.3", 454 x 454 pikseli
kolorowy AMOLED (z trybem „zawsze włączony”)

1.3", 454 x 454 pikseli
kolorowy AMOLED (z trybem „zawsze włączony”)

Sterowanie

ekran dotykowy oraz przyciski

ekran dotykowy oraz przyciski

Rozmiar koperty 47 x 47 x 14.5  mm 47 x 47 x 14.5  mm
Obudowa  Polimer wzmocniony włóknem szklanym ze stalową tylną osłoną Polimer wzmocniony włóknem szklanym ze stalową tylną osłoną
Bezel stal tytan
Waga 76g (sama koperta: 53g 70g (sama koperta: 47g)
Wgrane mapy TopoActive  możliwością pobierania
przez Wi-Fi
Tak
Wgrane mapy narciarskie SkiView™ Tak Tak
Muzyka (Spotify, Deezer lub Amazon Music) Tak Tak
Płatności zbliżeniowe Garmin Pay™  Tak Tak
Czas pracy Smartwatch: Do 6 dni/16 dni z funkcją uruchamiania za pomocą
gestu
Tylko GPS: Do 30 godz./42 godz. z funkcją uruchamiania za
pomocą gestu
Expedition GPS: Do 14 dni z funkcją uruchamiania za pomocą
gestu

Smartwatch: Do 6 dni/16 dni z funkcją uruchamiania za pomocą
gestu
Tylko GPS: Do 30 godz./42 godz. z funkcją uruchamiania za
pomocą gestu
Expedition GPS: Do 14 dni z funkcją uruchamiania za pomocą
gestu

 Wbudowana pamięć 16GB  32GB

 

Kluczowe zalety, funkcje:

 • Wyjątkowy, 1,3-calowy wyświetlacz AMOLED z funkcją „zawsze włączony” czytelny nawet w pełnym słońcu.
 • Niezawodne przyciski, które sprawdzają się w każdych warunkach wraz z nowym, czułym ekranem dotykowym, zapewniającym szybki dostęp do wybranych funkcji i map.
 • Treningi HIIT - użyj profilu aktywności z różnymi timerami, aby ułatwić sobie treningi HIIT (w tym AMRAP, EMOM, Tabata i inne spersonalizowane). Ustaw liczbę rund, a także interwały pracy/odpoczynku.
 • Wirtualne prognozy wyścigów - na podstawie historii biegów i ogólnego poziomu sprawności fizycznej, funkcja ta szacuje tempo na dystansie, który chcesz przebiec. Dane trendu pokazują, jakie efekty przynosi Twój trening wraz z upływem czasu.
 • Monitorowanie wydolności - zarządzaj swoim wysiłkiem na podstawie pomiaru danych. Dzięki nim lepiej zrozumiesz, jak zmienia się Twoja wytrzymałość podczas treningu i unikniesz przeciążenia na samym początku biegu lub innej aktywności.
 • Mapy - pobieraj mapy TopoActive z całego świata za pośrednictwem Wi-Fi ® lub wykorzystuj lokalne mapy fabrycznie zainstalowane na zegarkach z edycji Sapphire. Wyświetlaj kontury terenu, wysokości, szczyty, parki, linie brzegowe, rzeki, jeziora i inne obiekty geograficzne.
 • Uzyskaj natychmiastową informację o ciekawych punktach POI (points of interest) znajdujących się przed Tobą. Sprawdź wskaźniki wydajności, czas do punktu, dystans oraz informacje o wzniesieniach, a także kluczowe punkty na trasie.
 • Maoy SKIVIEW™ - wyrusz na stok razem z fabrycznie zainstalowanymi mapami SkiView, sprawdź nazwy tras i oceny trudności dla ponad 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.
 • Długi czas pracy - z myślą o doskonałych wrażeniach z użytkowania smartwatcha z nowym ekranem AMOLED opracowany został wyjątkowo wydajny tryb zasilania. Uruchomienie zegarka możliwe jest za pomocą prostego gestu, co wydłuża czas pracy baterii w trybie smartwatcha do 16 dni.
 • Wysokiej klasy materiały - dopasuj wygląd zegarka do swojego stylu życia dzięki wariantom z szafirową soczewką i bezelem z tytanu lub stali nierdzewnej.
 • Pulsoksymetr - podczas aklimatyzacji wysokościowej lub monitorowania snu, pulsoksymetr 2 wykorzystuje wiązkę światła na nadgarstku, aby ocenić stopień przyswajania tlenu przez organizm.
 • Nadgarstkowy pomiar tętna - zegarek stale mierzy tętno 3 i ostrzega, gdy jest ono zbyt wysokie lub zbyt niskie podczas spoczynku. Pomaga również ocenić, jak ciężko pracuje Twoje ciało podczas aktywności - nawet podczas pływania.
 • Monitorowanie oddechu dowiedz się, jak oddychasz w ciągu dnia, podczas snu oraz w trakcie pracy z oddechem i zajęć jogi.
 • Monitorowanie poziomu stresu - pomiar zmienności tętna jest używany do obliczania poziomu stresu, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy masz spokojny, umiarkowany czy nadmiernie stresujący dzień.
 • Zaawansowane monitorowanie snu oraz wynik snu (sleep score) - uzyskaj pełen obraz swojego snu z podziałem na fazy (sen lekki, głęboki i fazę REM). Wszystko to możesz wyświetlić na specjalnym widżecie, który zawiera Twój wynik snu (sleep score) oraz przydatne wskazówki.
 • Monitorowanie energii Body battery ™ - optymalizuj zużycie energii swojego organizmu, wykorzystując pomiary zmienności tętna, stresu, snu oraz inne dane, aby ocenić, kiedy jest najlepszy czas na aktywność, a kiedy na odpoczynek.
 • Monitorowanie nawodnienia - rejestruj dzienne spożycie płynów, aby przypominać o konieczności odpowiedniego nawodnienia. Możesz nawet ustawić automatyczny cel nawodnienia, który zmienia się w zależności od tego, jak bardzo się pocisz podczas aktywności.
 • Wbudowane aplikacje sportowe - korzystaj z fabrycznie zainstalowanych profili aktywności m. in. do biegów trailowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, pieszych wędrówek, wiosłowania, jazdy na nartach, gry w golfa, surfowania czy wspinaczki halowej.
 • Animowane treningi - zegarek oferuje łatwe do wykonania, animowane treningi cardio, siłowe, jogi i pilatesu, które można wyświetlać na ekranie. Wybierz jeden z fabrycznie wgranych animowanych treningów lub pobierz więcej z platformy Garmin Connect™ po sparowaniu z kompatybilnym urządzeniem.
 • Garmin Coach -Bezpłatne adaptacyjne plany treningowe zawierają wskazówki od trenerów-ekspertów i dostosowują się do Ciebie i Twoich celów. Treningi są synchronizowane bezpośrednio na zegarku po połączeniu z serwisem Garmin Connect.
 • Technologia Pacepro ™ - pierwsza tego typu funkcja, PacePro, pomaga kontrolować tempo pokonywania dystansu dzięki wskazówkom dostosowanym do stopnia zaawansowania biegacza. Istnieje możliwość szybkiej modyfikacji planu PacePro, jeśli chcesz zmienić strategię treningową.
 • Pułap tlenowy - trenuj mądrzej z danymi pułapu tlenowego (vo2 max) – dzięki wskaźnikowi wydolności. Funkcję można dostosować do biegów trailowych, z uwzględnieniem zmian wydajności, które mogą być spowodowane upałem lub wysokością.
 • Wskaźniki wydajności - zaawansowane dane treningowe, które obejmują m. in. szacunki dynamiki biegu, pułap tlenowy czy doradcę odpoczynku.
 • Codzienne wskazówki treningowe korzystaj ze wskazówek treningowych idealnie dopasowanych do twojego poziomu sprawności, sprawdzając codzienne zalecenia dotyczące biegania i jazdy w oparciu o aktualne obciążenie treningowe i stan wytrenowania.
 • Doradca Odpoczynku - oo każdym treningu, funkcja czasu regeneracji poinformuje Cię, kiedy nadejdzie pora na kolejny intensywny wysiłek. Pomiar ten uwzględnia nawet intensywność treningu i czynniki takie jak stres, codzienna aktywność czy sen.
 • Funkcje do MTB - śledź szczegóły każdego przejazdu za pomocą pomiarów dotyczących kolarstwa górskiego oraz specjalistycznych pomiarów Grit™ i Flow™, które oceniają trudność szlaku i płynność przejazdu, dając Ci wynik do pobicia następnym razem.
 • Narciarstwo Skiturowe fabrycznie zainstalowany profil aktywności jest w stanie rozróżnić zjazd na nartach od podejścia. Automatycznie pokazuje dane charakterystyczne dla podchodzenia i zjazdu.
 • Biegi narciarskie w połączeniu z pasem piersiowym Hrm-Pro™ (sprzedawanym oddzielnie), pomiar mocy na nartach biegowych pomaga zmierzyć rzeczywiste obciążenie treningiem na biegówkach.
 • Funkcje do Surfowania - zegarek współpracuje z widżetem Surfline ® , aby dostarczyć Ci informacji na temat pływów, wysokości fal, wiatru i oceny warunków surfingowych dla pięciu najbliższych lokalizacji, a także współpracuje z aplikacją Surfline Sessions™, dzięki czemu możesz tworzyć filmy z każdej fali, którą pokonujesz przed kamerą Surfline.
 • Obsługa różnych systemów nawigacji satelitarnej - dostęp do wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo) w celu określenia lokalizacji w trudniejszych warunkach, w których nie wystarczy sam GPS.
 • Czujniki ABC - poruszaj się po szlakach z czujnikami ABC, w tym wysokościomierzem do pomiaru wysokości, barometrem do monitorowania pogody i 3-osiowym kompasem elektronicznym.
 • Aklimatyzacja - widżet ten pokazuje aktualną wysokość, wysokość po aklimatyzacji oraz powiązane ze sobą pulsoksymetr 2 , pomiar tętna 3 i oddechu, dzięki czemu możesz sprawdzić, jak Twój organizm reaguje na zmiany wysokości.
 • Funkcja ClimbPro - podgląd przewyższeń ClimbPro umożliwia wyświetlanie w czasie rzeczywistym informacji o bieżących i nadchodzących wzniesieniach, w tym o nachyleniu, dystansie i przyroście wysokości, a także o zejściach i płaskim terenie.
 • Mapy pól golfowych - uzyskaj dostęp do kolorowych map CourseView dla ponad 42 000 pól golfowych na całym świecie, a także do funkcji Touch Targeting i PlaysLike Distance.
 • Trasy w obie strony - wprowadź odległość, którą chcesz przebyć, a otrzymasz sugerowane trasy, które doprowadzą Cię z powrotem do punktu początkowego. Funkcja popularnych tras Trendline™ pomaga znaleźć najlepsze lokalne drogi.
 • Dokładne wskazówki nawigacyjne - podążaj trasą lub szlakiem z pomocą dokładnych wskazówek nawigacyjnych, które z wyprzedzeniem informują o zbliżającym się następnym zakręcie.
 • Inteligentne powiadomienia - po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem odbieraj wiadomości e-mail, SMS-y i powiadomienia bezpośrednio na zegarku. 4
 • Aplikacje muzyczne - pobieraj utwory i playlisty ze swoich kont Spotify, Deezer lub Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Wykorzystaj swoje bezprzewodowe słuchawki do słuchania muzyki bez telefonu.
 • Płatności zbliżeniowe Garmin PAY™- płać szybko i wygodnie za pomocą płatności zbliżeniowych Garmin Pay. 1
 • Funkcje śledzenia i bezpieczeństwa - jeśli czujesz się niepewnie lub jeśli zegarek wykryje, że doszło do niebezpiecznego zdarzenia, funkcje pomocy i wykrywania zdarzeń 5 po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem mogą wysłać wiadomość z Twoją lokalizacją do wybranych wcześniej kontaktów.
 • Sklep Connect IQ™ - pobieraj spersonalizowane tarcze zegarka, dodawaj pola danych oraz instaluj aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ po sparowaniu z kompatybilnym urządzeniem.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl