komunikatory satelitarne
komunikatory satelitarne

Kluczowe funkcje

inReach SE+ i Explorer+ to nowe komunikatory satelitarne firmy Garmin wykorzystujące globalny zasięg satelitarny sieci Iridium do wysyłania interaktywnych sygnałów SOS, dwukierunkowej komunikacji i śledzenia lokalizacji na całym świecie. Oba modele posiadają wbudowany moduł GPS, który umożliwia śledzenie pozycji i podstawową nawigację z wykorzystaniem punktów i tras. W sytuacji zagrożenia, interaktywna funkcja SOS pozwala na wezwanie pomocy, uzyskanie profesjonalnej porady na temat dalszego postępowania, a także potwierdzenie, że pomoc jest już w drodze. inReach Explorer+ posiada dodatkowe funkcje nawigacyjne, takie jak fabrycznie wgrane mapy topograficzne DeLorme®1, wbudowany kompas cyfrowy i wysokościomierz barometryczny.

 • Wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych lub e-maili z dowolnego miejsca na świecie oraz komunikacja z innymi urządzeniami inReach.
 • Śledzenie i udostępnianie pozycji online, a także zdalne sprawdzanie lokalizacji urządzenia
 • Możliwość odbierania potwierdzeń doręczenia wiadomości tekstowych wysłanych drogą satelitarną.
 • Przystosowany do warunków wyprawowych, kolorowy wyświetlacz o średnicy 2.3’, obsługa za pomocą przycisków, proste do zrozumienia wskazówki dla użytkowników, dedykowany przycisk SOS z blokadą zapobiegającą przypadkowemu aktywowaniu alarmu.
 • Odbiornik GPS o wysokiej czułości umożliwiający podstawową nawigację, śledzenie trasy, podążanie wyznaczoną trasą, zapisywanie punktów i powrót do miejsca startu po własnym śladzie.
 • inReach Explorer+ oferuje dodatkowe funkcje nawigacyjne dzięki fabrycznie wgranym mapom topograficznym1, wbudowanemu kompasowi cyfrowemu oraz wysokościomierzowi barometrycznemu.
 • Możliwość sparowania urządzenia inReach ze smartfonem2 i korzystania z bezpłatnej aplikacji Earthmate, umożliwiającej m.in. dostęp do map topograficznych, kolorowych zdjęć lotniczych i innych funkcji.
 • Elastyczne plany subskrypcji; możliwość wyboru planów rocznych i miesięcznych o różnym zakresie usług.
 • Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia do 100 godzin pracy przy 10-minutowych interwałach śledzenia, 30 dni przy 30-minutowych interwałach śledzenia i do 3 lat w stanie czuwania (czas pracy zależny od ustawień)
 • Możliwość korzystania z dodatkowej usługi obejmującej komunikaty pogodowe dla danej lokalizacji. Do wyboru 3 warianty – Basic, Premium i Marine, obejmujące prognozę pogody do 7 dni.
 • Dostęp do funkcjonującego w chmurze portalu, umożliwiającego planowanie podróży z wykorzystaniem tras i punktów, synchronizowanie i zarządzanie ustawieniami urządzenia, przechowywanie danych odbytych tras i wielu innych.
 • Wzmocniona, odporna na uderzenia i wodoszczelna obudowa, kompatybilna z licznymi akcesoriami wyposażonymi w system montażowy Garmin. 

 

 

  inReach SE+
inReach SE+

inReach Explorer+
inReach Explorer+

Dwukierunkowa komunikacja tekstowa

 tak tak
100% pokrycie sieci Iridium™ na całym świecie

 tak

tak

Interaktywne sygnały SOS z informacją zwrotną  tak tak
Śledzenie i udostępnianie pozycji tak tak
Planowanie tras i przechowywanie w chmurze  tak tak
Parowanie ze smartfonem  tak tak 
Nawigacja z trasami, punktami i śladami  tak tak
Komunikaty pogodowe  tak tak
Fabrycznie wgrane mapy topograficzne  - tak
Wbudowany, akcelerometr, kompas cyfrowy i wysokościomierz barometryczny  - tak
plany subskrypcji usług satelitarnych roczna umowa lub elastyczny, miesięczny plan usług

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl